Модуль

Це дитячий садок і
школа на
території
комплексу

Всі Ми знаємо, як складно в Наш час знайти дитячий садок, або школу для свого малюка, чи не так? ЖК "Модуль" піклується про Вас і Ваш комфорт, і разом з міською адміністрацією планує збудувати загальноосвітню школу та дитячий садочок. Забудьте про тривалі пошуки навчальних закладів, все що потрібно - поруч. Вашій дитині не доведеться витрачати багато часу на дорогу, адже навчальні заклади в п'яти хвилинах від Вашої оселі. Зростати та здобувати освіту з ЖК "Модуль" так просто!

Модуль

Це повністю закрита
територія, безпека
для вас і ваших
дітей

Спокій та тиша... Фахівці ЖК "Модуль" спроектували повністю закриту територію з новітніми системами безпеки. Непроханим гостям - вхід заборонено! Ваші дітки будуть захищені ще й тому, що місця для паркування винесені за межі внутрішнього двору. Насолоджуйтесь життям в мальовничій Бучі.

Модуль

Це велосипедні
доріжки по всьому
житловому
комплексі

Купити квартиру в новобудові й отримати можливість займатись спортом та чудово проводити час, як Вам така пропозиція? Велосипедні доріжки розташовані прямо на території комплексу, де намає машин, до того ж до Бучанського міського парку рукою подати.

Модуль

Це місця для
паркування по
всьому периметру
комплексу

На роботу на авто, за покупками на авто, в парк з родиною на авто, в гості до бабусі на авто...Але куди припаркувати власний автомобіль? Якщо у вас виникло таке запитання, то не хвилюйтесь...По всьому периметру комплексу розташовані зручні місця для паркування, а в поєднанні з надійною системою безпеки, можете забути про клопоти, до того ж місця вистачить кожному!

Модуль

Це територія для
розвитку
вашого
бізнесу

Шукаєте приміщення для Вашого бізнесу в Бучі? ЖК "Модуль" надає Вам таку можливість, адже цокольні поверхи нашого комплексу комерційного призначення. А якщо Ви щасливий власник квартири в ЖК "Модуль", то магазин, кафе, школа іноземних мов, аптека, тренажерний зал та інше, можна буде побачити навіть з вікна Вашої квартири, далеко їхати не доведеться.

Модуль

Це надійний
забудовник.
Безпека ваших
інвестицій

При виборі квартири в новобудові слід, перш за все, оцінити якість будівництва, ціну та найголовніше - обрати надійного забудовника. Наполеглива праця на ринку нерухомості з 2007 року, понад 15 введених в експлуатацію багатоповерхових будинків та дуплексів, ЖК "Фортуна" та ЖК "Фортуна -2" тільки надають впевненості, що ЖК "Модуль"буде збудовано на першокласному рівні, з дотриманням всіх стандартів та термінів будівництва.

Модуль

Це розстрочка від
забудовника.
Перший внесок
від 50%

Немає всієї суми для купівлі квартири прямо зараз? Не біда...Забудовник пропонує вигідні умови розстрочки. Перший внесок від 50% та можливість сплатити залишок суми до введення будинку в експлуатацію. При цьому, вартість вашої квартири не змінюється, не дивлячись на зростання ціни квадратного метра. Все просто - придбайте квартиру зараз, сплатіть у зручний для вас час.

Контакти

м. Ірпінь, вул. Джерельна 2
Пн-Пт: 09:00 - 19:00Сб: 09:00 - 17:00Нд: 10:00 - 17:00